zaloguj się Dodaj obiekt

Tor Gokartowy

Tor Gokartowy
Adres
Starowiejska 28
84-120 Władysławowo
woj. pomorskie
Kategoria:Rozrywka
Telefon:512 303 466
E-mail:recepcja@torpolwysep.pl
WWW:https://www.torpolwysep.pl/
Opis
Władysławowo to nie tylko niezwykły klimat morza, długie spacery, typowo nadmorskie atrakcje, muzea i zabytki. To także wyjątkowe miejsce dla tych, którzy lubią spędzać czas w nietuzinkowy sposób. Czynny przez cały rok zewnętrzy tor gokartowy Półwysep we Władysławowie będzie świetnym sposobem na uatrakcyjnienie pobytu dla tych osób, które lubią prędkość i dobrą zabawę.
Każdy miłośnik koni mechanicznych ma do wyboru jeden z 50 gokartów o różnej mocy i charakterze, dzięki czemu swoje umiejętności rajdowe mogą sprawdzać zarówno dzieci, jak i doświadczeni kierowcy. Położenie toru sprzyja połączeniu przyjemnego spaceru wśród malowniczej przyrody z nutką adrenaliny, co uczyni dzień wyjątkowo miło spędzonym. Wynajęcie toru na godziny to także świetny pomysł na zorganizowanie atrakcji np. z okazji wieczoru kawalerskiego, urodzin czy imprezy firmowej, szczególnie, jeśli imprezy wiążą się z noclegiem we Władysławowie i jest czas na bezstresowe poddanie się atrakcji.
Tor Półwysep posiada także ciekawą ofertę specjalną, w tym zniżki dla rodzin w określonych godzinach czy tor dla rolkarzy. Słowem – każdy powinien odnaleźć sposób na ciekawe spędzenie czasu.