zaloguj się Dodaj obiekt

Port we Władysławowie

Port we Władysławowie
Adres
Portowa
84-120 Władysławowo
woj. pomorskie
Kategoria:Porty Morskie
Opis
Port morski we Władysławowie jest czynną atrakcją turystyczną, dla której co roku niezliczone grupy turystów pochodzących z polski i z zagranicy, odwiedzają właśnie to miejsce.
Z jednej strony, port jest nadal aktywną jednostką, w której funkcjonuje między innymi stocznia remontowana (zajmująca się bieżącymi naprawami statków), fabryka lodu łuskowego i mączki rybnej, a także liczne zakłady wyspecjalizowane w przetwórstwie poławianych w morzu Bałtyckim ryb.
Z drugiej strony z kolei, port Władysławowo to również prawdziwa atrakcja turystyczna, oferująca chociażby możliwość zwiedzania, dostęp do licznych restauracji, czy opcję odbywania rejsów pomiędzy Władysławowem a Helem. Co więcej - port posiada także przejście graniczne łączące Władysławowo z zagranicznymi portami, takimi jak: te położone w Skandynawii (Szwecja, Norwegia, Finlandia) oraz Europy Wschodniej (Litwa i Łotwa).

Cennik rejsów, restauracji i innych atrakcji dostępnych w porcie morskim we Władysławowie

Ceny oferowanych w tym miejscu rejsów zależą przede wszystkim od konkretnych dostawców tych usług, a także celu podróży. Najtańsze rejsy zaczynają się już od kilkunastu do maksymalnie kilkudziesięciu złotych za osobę.
Podobnie jest w przypadku cen w lokalnych restauracjach, w których to można zamówić świeże ryby oraz inne specjały lokalnej kuchni. Ceny uzależnione są od sezonu, rodzaju wybranego dania oraz jego rozmiaru.

Port rybacki Władysławowo - kolejny powód, aby wybrać wakacje nad Bałtykiem

Zlokalizowany w tej miejscowości port stanowi doskonałą atrakcję, w której coś dla siebie znajdzie każdy - zarówno dzieci, nastolatkowie, dorośli, jak i seniorzy. Jest on świetnym miejscem do zwiedzania, skosztowania lokalnych specjałów, zakupienia pamiątek, a także wybrania się w nieco dalszą podróż - także zagraniczną.
Już w tym momencie zapewnij sobie miejsce i zakwaterowanie we Władysławowie. Wybierz jedną spośród wielu dostępnych na naszym portalu form noclegu, w tym: domków, pokoi, kwater prywatnych, czy apartamentów. Następnie, poznaj szczegóły, skontaktuj się bezpośrednio z gospodarzem oraz dokonaj rezerwacji w terminie, który najbardziej Ci odpowiada!