Park Linowy

Park Linowy
Adres
Żeromskiego 37
84-120 Władysławowo
woj. pomorskie
Kategoria:Rozrywka
Telefon:608-433-344
WWW:http://parklinowyalfa.pl/wladyslawowo.html
Opis
Taka atrakcja to prawdziwa gratka dla miłośników aktywności fizycznej i odrobiny adrenaliny, tym ciekawsza, że dedykowana całym rodzinom. Wystarczy mieć powyżej 110cm i, oczywiście, nie bać się wysokości, by zmierzyć się z trasami o różnym stopniu wysokości i trudności. Do przejścia jest 8 tras, a każda opatrzona jest innym kolorem.
Park Linowy Alfa we Władysławowie oferuje atrakcje odpowiednie dla wszystkich – tyrolki dla tych, którzy lubią czuć dreszczyk emocji, drabinki dla miłośników wspinaczek i mostki dla spacerowiczów. Każda atrakcja kończy się platformą, na której można odpocząć i zadecydować, czy chce się pójść dalej. Wszystko stworzone jest z dbałością bezpieczeństwo i z solidnych materiałów, dlatego park od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przede wszystkim zaufaniem miłośników atrakcji na świeżym powietrzu. Wszystkie atrakcje rozpięte są pomiędzy drzewami, co daje wyjątkowo przyjemny klimat.
Mając nocleg we Władysławowie, wycieczka do Parku linowego Alfa We Władysławowie to idealny sposób, spędzić dzień nieco inaczej, dobrze bawić się zarówno w grupie, jak i solo oraz przeżyć ciekawą przygodę. Szczególnie poleca się w sezonie letnim, kiedy upał doskwiera, w parku linowym panuje przyjemny klimat, co sprzyja nie tylko aktywności, ale i odpoczynkowi od pełnego słońca.