zaloguj się Dodaj obiekt

Ocean Park

Ocean Park
Adres
Żwirowa 23
84-120 Władysławowo
woj. pomorskie
Kategoria:Rozrywka
Telefon:+ 48 606 422 994
E-mail:kontakt@oceanpark.pl
WWW:http://www.oceanpark.pl/
Opis
Jeśli nadal zastanawiasz się, dlaczego warto odwiedzić tę nadmorską miejscowość to wizyta w parku oceanicznym będzie na to najlepszą odpowiedzią.
Ocean Park mieszczący się we Władysławowie to nowoczesny obiekt przygotowany zwłaszcza z myślą o najmłodszych turystach – dzieciach i nastolatkach. Jego rolą jest zarówno edukacja, jak i dostarczanie najwyższego poziomu rozrywki.
Oferta parku dostosowana jest zarówno dla osób indywidualnych – pociech przybywających do niego ze swoimi rodzicami, dziadkami bądź opiekunami. Z powodzeniem trafia także do większych zorganizowanych grup – znajomych, rodzin, szkolnych i przedszkolnych.
 

Wydarzenia i atrakcje w Ocean Parku

Głównymi atrakcjami parku we Władysławowie są stałe elementy takie, jak: wodospad, wioska rybacka, plac zabaw, tor modeli zdalnie sterowanych czy jazda na seagway’u. Ponadto, będąc w parku, wszyscy goście mogą spotkać żywe zwierzęta - zarówno wodne (w tym żywe rekiny oraz tropikalne ryby), jak i papugi (obecne w znajdującej się w nim papugarni). Ciekawą atrakcją jest również gigantyczny wieloryb.
Ocean Park Władysławowo jest słynny również z tego, że w okresie tzw. sezonu organizuje mnóstwo wydarzeń oraz imprez tematycznych. Podczas trwania wakacji, na porządku dziennym są tutaj koncerty, czy chociażby spotkania ze znanymi osobami (np. Tiktokerami).
Park oferuje również inne udogodnienia. Chociażby opcję organizacji ogniska, dostęp do technologii VR (tzw. wirtualnej rzeczywistości), klocki do zabawy i naprawdę wiele, wiele innych.

Cennik parku oceanicznego mieszczącego się we Władysławowie

Park funkcjonuje w okresie od maja do września. W zależności od miesiąca, otwarty jest najwcześniej od godziny 9:00, natomiast zamykany najpóźniej o godzinie 19:00. Radzimy zjawić się nieco wcześniej.
Dzieci do lat 3 mogą korzystać z niego bezpłatnie. Dzieci powyżej 3, do maksymalnie 18 lat – mogą skorzystać z dedykowanych ulg na zakup biletów. Park ma też specjalną ofertę dla grup zorganizowanych oraz dla osób posiadających kartę dużej rodziny. Funkcjonują w nim również tzw. bilety sezonowe, a za wszystko można zapłacić tak samo gotówką, jak i kartą płatniczą bądź kredytową.

Zarezerwuj swoje miejsce we Władysławowie

Ocean Park jest kolejnym powodem, dla którego po prostu musisz zjawić się w tym mieście. Nie zwlekaj i już teraz zaplanuj krótki wypad nad morze, dłuższy pobyt ze znajomym lub wakacje z całą swoją rodziną. Wybieraj pomiędzy licznymi wariantami zakwaterowania, pośród których czeka na Ciebie bogata oferta noclegów przygotowanych przez: pokoje, kwatery prywatne, apartamenty, czy chociażby domki.