zaloguj się Dodaj obiekt

Motylarnia Karwia

Motylarnia  Karwia
Adres
Kopernika 29A
84-105 Karwia
woj. pomorskie
Kategoria:Atrakcje
Godziny otwarcia:Jesteśmy otwarci w sezonie letnim ( czerwiec – sierpień ) 7 dni w tygodniu! od 10:00 do 20:00
Telefon:574 859 264
WWW:https://motylarnia-karwia.pl/
Opis
Kilkadziesiąt gatunków żywych, swobodnie latających, największych i najbardziej kolorowych motyli świata w jednym miejscu!
Wizyta w Motylarni w Karwi jest jak wejście do rajskiej dżungli. W świecie bajecznych motyli, które swobodnie latają między odwiedzającymi, możesz zachwycić się ich pięknem, zrelaksować i wyciszyć wśród egzotycznej zieleni. To przede wszystkim niezapomniane przeżycie. Co cię czeka?
  • Motyle są wszędzie, mogą usiąść Ci na głowie lub ramionach wprawiając w zachwyt dzieci i dorosłych.
  • Spotkasz kilkadziesiąt gatunków egzotycznych motyli. Rozpiętość skrzydeł największych osobników to prawie 30 cm! Wyglądają jak ze snów!
  • Poczujesz się, jak w lesie tropikalnym, czyli naturalnym miejscu życia naszych motyli. U nas zawsze jest pogoda, jest ciepło i bardzo zielono.
  • Od złożenia jaj, poprzez przepoczwarzanie się gąsienicy po stadium dorosłe - poznasz cykl życia motyla. Zobaczysz przedziwne gąsienice i poczwarki.  
  • Wykwalifikowani przewodnicy (w cenie biletu) zdradzą Ci motyle sekrety. Czy motyle żyją tylko miłością? Dlaczego mają dwie pary skrzydeł? Z jaką prędkością latają? Jak widzą świat? 
 
Przyjdź, poznaj fascynujący świat motyli. Przekonaj się, że świat ma więcej kolorów niż myślisz. Nie zapomnij zabrać aparatu. Ta wizyta doda Ci skrzydeł! 
 
Drzwi do magicznego świata znajdują się w
KARWIA
Ul: Kopernika 29A
Tel: 574 859 264
Jesteśmy otwarci w sezonie letnim ( czerwiec – sierpień )
7 dni w tygodniu!  od 10:00 do 20:00
Szczegóły: www.motylarnia-karwia.pl