Magiczny Zawrót Głowy

Magiczny Zawrót Głowy
Adres
Generała Hallera 19
84-120 Władysławowo
woj. pomorskie
Kategoria:Rozrywka
Telefon:502 329 066
E-mail:kontakt@muzeumiluzji.pl
WWW:https://www.muzeumiluzji.pl
Opis
A gdyby tak dać się ponieść magii, zapomnieć o rzeczywistości i stać się uczestnikiem niezwykłych zjawisk? To wszystko jest możliwe w Muzeum Iluzji Magiczny Zawrót Głowy we Władysławowie. To wspaniała atrakcja dla małych miłośników magii i nieco starszych, świadomych fizyki wielbicieli dziwności i eksperymentów. Wystawa prezentuje mnóstwo ciekawych gadżetów ze świata iluzji, interaktywne eksponaty i zabawki optyczne z XIX wieku.
Magiczny Zawrót Głowy we Władysławowie to muzeum, które dla każdego będzie atrakcją, pomoże rozwikłać zagadkę niezwykłych iluzji, zrozumieć prawa fizyki i optyki, a wszystko za sprawą ponad 100 eksponatów, które zaintrygują i zachęcą do obcowania z nauką w wyjątkowo ciekawy sposób. Dostępny jest także Gabinet Śmiechu z dziwacznymi lustrami, w którym można się pobawić z własnym odbiciem oraz wiele innych atrakcji i zagadek, które można dotykać, sprawdzać i badać.
Muzeum Iluzji we Władysławowie znajduje się na V piętrze wieży widokowej w Domu Rybaka, dlatego to idealne miejsce do odwiedzenia, jeśli ma się zarezerwowany nocleg we Władysławowie. W niepogodę zapewni atrakcyjne spędzenie czasu, zaś słoneczna aura będzie sprzyjała podziwianiu z wieży wspaniałej panoramy miasta.
Cennik
Bilet ULGOWY 9,50 PLN w tym 8% VAT
Bilet NORMALNY 11,00 PLN w tym 8%
VAT Bilet RODZINNY 2+2 38,00 PLN w tym 8% VAT - (9,50/osoba)
Bilet RODZINNY 2+3 45,00 PLN w tym 8% VAT - (9,00/osoba)
Bilet GRUPOWY * 7,90 PLN w tym 8% VAT * bilet grupowy liczony jest dla grup powyżej 20 osób