AquaPark Reda

AquaPark Reda
Adres
Morska 5
84-240 Reda
woj. pomorskie
Kategoria:Rozrywka
Telefon:58 382 35 00
E-mail:info@aquaparkreda.pl
WWW:https://www.aquaparkreda.pl/
Opis
Wakacje nad morzem nie zawsze muszą oznaczać długie plażowanie i kąpiele w słonej wodzie. Jeśli pogoda nie sprzyja lub też taki rodzaj wypoczynku się znudzi, można znaleźć wiele ciekawych alternatyw. Mając nocleg we Władysławowie, warto wybrać się do oddalonej o około 25km Redy i wspaniałego aquaparku, w którym czeka mnóstwo atrakcji.
AquaPark Reda nieopodal Władysławowa to wspaniałe miejsce dla całych rodzin. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, nawet tych najmłodszych – bezpieczne, płytkie baseniki oferują mnóstwo ciekawych zabaw, zaś zjeżdżalnie (w tym też Shark Slide oraz wiele innych, równie nietypowych!) będą frajdą dla nieco starszych i tych całkiem dorosłych! Oczywiście dostępny jest również basen sportowy dla tych, którzy po prostu chcą popływać. Warto zwrócić uwagę na ogrom innych atrakcji – sauny, łaźnie i spa będą idealnym dopełnieniem udanego urlopu.
Mając nocleg we Władysławowie, warto zawczasu pomyśleć, ile atrakcji czeka wokoło i dobrze zaplanować każdy dzień, by na wszystko wystarczyło czasu. Aquapark Reda jest jednym z najbardziej atrakcyjnych kompleksów basenów okolicy, cieszy się ogromny zainteresowaniem i nie powinno go zabraknąć w wakacyjnym programie rozrywkowym.